GuildPortal will be going offline (permanently) by the end of the month.
Sign Up! Login: Password: New User? Forgot? Support
Server Status
Drak'thul (PvE)
Medium
Game News
Vítejte
Vítáme Vás na officiálních stránkách guildy Fernetáci ze serveru Drakthul Eu.

Guilda se na offiku objevila 28.4.2013, ale staré jádro zakládajících clenu se zná už nekolik let, at už z Real lifu, nebo z úcinkování na free serveru Anathema, kde jsme kdysi dávno meli též svou guildu. Touto guildou byli Gamblers... Postupem casu jsem se na to já, jako první gamblerský GuM vyprdl a prešel na offík. O pozdejším raidování nemám páru :D... Jediné co vím, tak že pár clenu pozdeji také prešlo na offik a Gamblery si založili i zde... Co jsem se docetl, tak raidování ukoncili, a tak jsem se rozhodl opet rozhodit síte starým známým, a založit zcela novou guildu ze starý party. Napomohlo tomu hlavne premluvení bratra a jednoho spolecného kámoše, aby se kurna už také dostavili na offík :)

Tímto Vás, staré partáky, vyzývám, at se k nám opet pridáte... V plánu bude sestavení grupy z cca 15ti clenu, s raid timem tak nejak primereným každému z nás tak, aby jsme si mohli v klídku a hlavne pro zábavu zahrát....:)  Neznamená to však, že chceme být ultra casual guilda, ba naopak... Za daný cas který wowku venujeme si budeme chtít pohodove zahrát, ale taky toho co nejvíce zabít... Nekterí clenové tu mají skillove na dost slušný progress, tak si nemyslím, že pokud je požádáte o radu, tak že by Vás odmítli. Jednoduše receno, rádi Vám pomužeme, aby ste byli plnohodnotnými raidery a guilda si vklídku proplouvala klidnými vodami Drakthulu ;-).
Novinky
Other Guild News
ArchivesRSS

Pojďte domůů :P ...

Benulo, Apr 30, 13 9:34 AM.
Ahoj, rád bych pozval starý jádro, aby si dali do guildy aspoň nějakou postavu, ať víme na čem jsme, a co budeme hledat :) . Setup budoucího raidu atd budeme řešit až na fórku po tom co ho dotvořím :P zatím se registrujte na stránky ;-)... /Benulo
Online Now
There are   members online.
Rank
WoW Guild Rankings
Recruiting
Death KnightsOPEN
DruidsMEDIUM
HuntersOPEN
MagesMEDIUM
MonksOPEN
PaladinsOPEN
PriestsOPEN
RoguesMEDIUM
ShamanOPEN
WarlocksOPEN
WarriorsMEDIUM
Advertisement
So-and-so has logged on!
%title%
%message%